ساخت فروشگاه اینترنتی

ساخت فروشگاه اینترنتی همیشه با محدودیت هایی از قبیل هزینه گزاف راه اندازی و نگهداری همراه بوده است.اما سایت هشت با ایجاد زمینه ی ساختن فروشگاه به صورت ارزان و رایگان و به صورت آنلاین توانسته است بر این معضل فائق آید.ما در اینجا تلاش نموده اییم شما عزیزان را با فروشگاه ساز هشت آشنا نماییم و کمی امکانات سایت هشت را برای شما توضیح دهیم.

سایت هشت اولین امکان جالبی را که در اختیار شما قرار میدهد پوسته های زیبای فروشگاهی است.تعداد بیش از پنجاه عدد پوسته ی حرفه ایی توانسته این رضایت را در کاربران ایجاد کند.نکته حائز اهمیت وجود نسخه موبایل است.

امتیاز دیگر سایت هشت وجود درگاه پرداخت اینترنتی است که این ویژگی نیز یکی از مهم ترین ابزارهای مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی است.زیرا یک سایت فروش اینترنتی بدون درگاه پرداخت تقریبا بی فایده و نا کارآمد است.

وجود سبد خرید حرفه ایی با امکان دریافت اطلاعات خریدار به همراه محاسبه هزینه پستی از دیگر ویژگی های فروشگاه ساز هشت می باشد.

ویژگی سوم وجود اپلیکیشن موبایل است.اپلیکیشن فروشگاهی موبایل بسیار بسیار می تواتد فروش شما را متحول کند و اعتبار فروشگاه شما را افزایش دهد چرا که با اپلیکیشن کاربران به فروشگاه تان اعتماد می کنند و از طرفی شما می توانید ارتباط مثمر ثمری با کاربران داشته باشید

ویژگی بعدی هشت وجود امکان تعریف بی نهایت شاخه یا همان دسته به همراه زیر شاخه یا زیر دسته است.

از مزیت های دیگر هشت امکان فروش انواع کالا شامل کالاهای فیزیکی به همراه کالاهای دانلودی است.کالاهای دانلودی کالاهایی هستند که مشتری پس از پرداخت می تواند محصول را دانلود نماید.

اما آخرین نکته و نکته پایانی اینکه ساخت فروشگاه اینترنتی در سایت هشت به صورت آنلاین و فوری است و شما نیازی به خرید هاست ندارید و همچنین انتظار برای تحویل گرفتن نیز وجود ندارد.نگرانی بابت ترافیک و غیره نیز نداشته باشید چرا که هشت ترافیک نامحدود به شما ارائه می دهد

برای مشاهده و ساخت فروشگاه اینترنتی همین حالا به سایت هشت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *